Super s*ksi! Beatrix Ramosaj “ngre” temperaturat me pozat e nxehta nga jahti

  • G.G /
  • 01 shtator 2020 - 13:04
Super s*ksi! Beatrix Ramosaj “ngre” temperaturat me pozat e nxehta nga jahti

Dhe këngëtarja ndau me ndjekësit momente nga pushimet e saj teksa reklaksohej në jaht.

Ajo pozoi e veshur me bikini ngjyrë rozë dhe vuri në pah linjat e saj trupore bombastike.

“Fole me mua mirë,”- shkroi këngëtarja krahas fotove të nxehta.

Beatrix Ramosaj dukej mjaft seksi dhe tërheqëse në pozat provokuese.

Prej disa vitesh, bukuroshja zeshkane është shkëputur nga muzika dhe nuk dihet nëse do ketë rikthim të saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TALK TO ME NICE ë

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on

(Kosova Sot Online)