E rrethuar nga lulet dhe tullumbacet, Luana Vjollca feston ditëlindjen - zbulon moshën

  • E.K /
  • 02 September 2020 - 09:35
E rrethuar nga lulet dhe tullumbacet, Luana Vjollca feston ditëlindjen - zbulon moshën

Ditën e sotme moderatorja e njohur Luana Vjollca feston ditëlindjen.

Por ndryshe nga vitet e tjera kur janë organizuar festa të mëdha, kësaj radhe ka zgjedhur diçka më private.

Ajo ka ndarë fotografi nga mesnata, kur dhe ka marrë urimet e para, teksa shihet e rrethuar me lule dhe tullumbace.

“29 vjetori festohet me pizhama e pa grim. Ju du, 2 shtator”, shkruan Luana.

(Kosova Sot Online)