Cardi B fytyra e re reklamuese e markës së njohur

  • A.P /
  • 04 shtator 2020 - 16:07
Cardi B fytyra e re reklamuese e markës së njohur

Rep artistja 27-vjeçare, Cardi B, është bërë fytyra e re reklamuese e markës së njohur “Balenciaga”.

Ajo e udhëheq fushatën e re reklamuese për shtëpinë luksoze të modës dhe përmes një postimi të fundit në Instagram, reperja ka treguar se ndihet shumë krenare që po e promovon këtë markë përmes ‘billboardave’ anembanë botës.

“Po e shihni fytyrën time në fushatën reklamuese të markës @Balenciaga! Më kujtohet si jam ndier kur e kam parë veten në billboardin e vendosur në sheshin ‘Times Square’ në New York City, por ta shohësh veten edhe në PARIS! Do të doja shumë të isha atje për ta parë reklamën personalisht”.


(Kosova Sot Online)