Foto e rrallë: Ja di dukej Enca para se të bëhej e famshme

  • G.G /
  • 04 September 2020 - 12:09
Foto e rrallë: Ja di dukej Enca para se të bëhej e famshme

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, është ndër emrat më të komentuar të showbizit.

Artistja së fundi ka publikuar një fotografi nga fëmijëria, e cila ishte shpërndarë fillimisht në një faqe të fansave të saj.

Këngëtarja dukej shumë ndryshe vite më parë, teksa flokët i kishte të gjata dhe kishte dhuruar një buzëqeshje të ëmbël.

Kujtojmë se “Break Down” titullohet projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia në bashkëpunim me reperin Don Xhoni.

(Kosova Sot Online)