Vetëm apo e shoqëruar gjatë pushimeve? Enca “thyen” heshtjen dhe sqaron se…

  • G.G /
  • 05 September 2020 - 10:40
Vetëm apo e shoqëruar gjatë pushimeve? Enca “thyen” heshtjen dhe sqaron se…

Enca Haxhia i ka kaluar ditët e fundit të pushimeve në bregdetin turk.

Këngëtarja njihet për format e saj trupore bombastike dhe di sesi t’i shfrytëzojë për të siguruar vëmendjen e të gjithëve.

Shpesh, ajo ka postuar foto dhe video në rrjete sociale, ku dukej mjaft seksi e veshur me bikini.

Por së fundmi kanë qarkulluar thashetheme se këto pushime ajo i ka kaluar vetëm.

Nëpërmjet një postimi në Instastory, Enca vendosi t’u përgigjet një herë e mirë të gjithë atyre që mendojnë kështu.

“Njerëzit që mendojnë se po i kaloj pushimet vetëm. Ju shihni në rrjete sociale atë që unë dua të shihni,”- kanë qenë fjalët që ajo ka shkruar, ndërkohë që personat të cilët kishin këtë mendim, i ka krahasuar me një palaço.

Nuk dihet nëse këngëtarja ka qenë e shoqëruar me ndonjë mashkull apo me miq.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Loquita pero dulce como candy ë 1 , 2 or 3?

A post shared by ENCA (@enca) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My baby’s baby ë

A post shared by ENCA (@enca) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy & In Peace ë

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)