Çfarë po “ziejnë” Dafina dhe Enca ?!

  • G.G /
  • 05 September 2020 - 16:32
Çfarë po “ziejnë” Dafina dhe Enca ?!

Dafina Zeqiri këto ditë po qëndron në Shqipëri teksa po relaksohet në një resorët në bregdet.

Por, përveç që Dafina atje po qëndron me ekipin e saj, këngëtares i është bashkuar edhe Enca.

Të dyja artistet kanë pozuar së bashku duke treguar për raportet e mira që kanë me njëra tjetrën, teksa Enca në njërin nga postimet shkruan “Dafina Zeqiri të dua”.

Mirëpo nëse ato ndodhen së bashku rastësisht apo po planifikojnë ndonjë projekte të përbashkët mbetet të shihet.

Ndryshe, të dyja këngëtaret edhe këtë vit kanë qenë aktive me projekte muzikore.

(Kosova Sot Online)