Ditë zie për këngëtarin shqiptar, humbet personin e shtrenjtë të familjes

  • G.G /
  • 07 shtator 2020 - 10:33
Ditë zie për këngëtarin shqiptar, humbet personin e shtrenjtë të familjes

Për këngëtarin e njohur kosovar, Meda, sot është ditë zie. Ai ka humbur personin e shtrenjtë të familjes dhe lajmin e ka dhënë vetë në rrjete sociale.  “Lamtumire dajë, Zoti të mëshiroftë e bekoftë me Xhennet!”, ka shkruar Meda duke ndarë edhe një fotografi të të ndjerit. Menjëherë fansat i kanë bërë komente të shumta, duke i shprehur ngushëllimet e tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lamtumire dajë, Zoti të mëshiroftë e bekoftë me Xhennet!

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on

(Kosova Sot Online)