Ditë zie për kampionen botërore në Fitness, humb njeriun e shtrenjtë

  • G.G /
  • 07 September 2020 - 17:39
Ditë zie për kampionen botërore në Fitness, humb njeriun e shtrenjtë

Për kampionien Botërore në ‘World Well Fitness‘ dhe ‘Victory Overall Wellness in the World‘, sot është ditë zie.

Geta Beqa ka njoftuar se babai i saj i ka ndërruar jetë.

Ka qënë vet ajo që ka bërë njoftimin në Instagram, duke publikuar edhe një foto të babait.

Ajo shkruan bashkangjitur fotos, "Kush do me thote artistja e babit! ???? Pusho i qete heroi im".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kush do me thote artistja e babit! ë Pusho i qete heroi im

A post shared by GETTA BEQA (@gettabeqa) on

(Kosova Sot Online)