Fjolla Morina arrin një milion klikime në këngën “Kape”, falënderon fansat me imazh provokues

  • G.G /
  • 07 September 2020 - 17:50
Fjolla Morina arrin një milion klikime në këngën “Kape”, falënderon fansat me imazh provokues

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, njihet për veprimet e saj që marrin gjithmonë vëmendje në rrjet.

Bukuroshja është aktive në rrjete sociale, duke ndarë kështu imazhe të ndryshme nga përditshmëria dhe udhëtimet.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, Fjolla ka ndarë një imazh provokues, ndërsa falënderon fansat për pëlqimin e këngës së re.

“Një milion klikime në më pas se dy ditë, faleminderit”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Para disa ditësh këngëtarja solli në treg këngën “Kape”, që rezultoi të jetë mjaft e pëlqyer.

Ajo çka mori më shumë vëmendje ishin disa skena eksplicite, në të cilat Fjolla shfaqte linjat e bujshme trupore. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Over 1 million views within 2 days! ëThank you ë a#kapeë

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina) on

(Kosova Sot Online)