Futbollisti i kombëtares shqiptare shpall fejesën në një festë në kryeqytet, i dhuron partneres dhuratat me çmim marramendës

  • G.G /
  • 08 September 2020 - 10:13
Futbollisti i kombëtares shqiptare shpall fejesën në një festë në kryeqytet, i dhuron partneres dhuratat me çmim marramendës

Dy ditë më parë, futbollisti i kombëtares shqiptare Odise Roshi ka shpallur fejesën me partneren e tij prej disa vitesh, Silvi. Dyshja ka organizuar një festë me 100 veta në një nga lokalet e kryeqytetit.

Dhurata e futbollistit të Groznit, Odise Roshi për partneren e tij e tij kanë qenë një unazë me diamante, e cila kishte një vlere prej 20.000 euro dhe një ore gjithashtu me gurë të çmuar që arrinte vlerën e 30.000 eurove.

Me sa duket pandemia nuk e ka ndaluar çiftin të festojë për dashurinë.

(Kosova Sot Online)