Ylli i televizioneve i la të gjithë pa fjalë! Shfaq të pasmet bombastike teksa shoqja ia lyen me krem dielli

  • G.G /
  • 08 September 2020 - 10:44
Ylli i televizioneve i la të gjithë pa fjalë! Shfaq të pasmet bombastike teksa shoqja ia lyen me krem dielli

Aisleyne Horgan-Wallace tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me rroba banjot që kishte zgjedhur këtë herë. 

Sipas “The Sun”, ish-ylli i “Big Brother” në Mbretërinë e Bashkuar, u sigurua që çdo pjesë e lëkurës së saj të lyhej me krem dielli.

Aisleyne kishte veshur një body ngjyrë ari, i cili i nxirrte në pah të pasmet “bombastike”, pasi dukej sikur nuk kishte veshur asgjë, teksa shoqja e saj e lyente me kremin e diellit.

Duke ngritur krahët lart, 41-vjeçarja dukej shumë tërheqëse, teksa nuk i mungonte as buzëqeshja në fytyrë.

Për ta bërë sa më mirë “punën”, shoqja e saj u kujdes që ta lyente edhe tek të pasmet, të cilat ishin ekspozuar tërësisht.

Përveç kësaj, edhe në pjesën e përparme, veshja që Aisleyne kishte zgjedhur i linte shumë pak vend imagjinatës, pasi gjoksi ishte pothuajse i zbuluar.

Pasi u sigurua se lëkura tashmë ishte e mbrojtur plotësisht nga dielli, ajo iu drejtua detit për t’u freskuar.

Ajo kurrë nuk ka qenë një person i ndrojtur dhe nuk është çudi të postojë foto të tilla kur ka forma trupore për t’u patur zili.

(Kosova Sot Online)