Joshëse si Eni Koçi! Këngëtarja “çmend” ndjekësit, publikon foton në vaskë e zhytur në shkumë

  • G.G /
  • 09 shtator 2020 - 09:54
Joshëse si Eni Koçi! Këngëtarja “çmend” ndjekësit, publikon foton në vaskë e zhytur në shkumë

Eni Koçi është shfaqur mjaft joshëse në rrjetet sociale.

Këngëtarja ngriti temperaturat teksa postoi foto e zhveshur brenda në vaskë dhe e mbuluar e gjitha me shkumë.

Eni Koçi “tërboi” ndjekësit teksa nxori njërën këmbë jashtë vaskës dhe në dorë mbante një gotë shampanjë.

Ajo pozoi pranë dritares ndërsa pamja e saj ishte nga deti i kaltër.

“Kalofshi një ditë të bukur,”- shkroi këngëtarja, krahas fotos hot.

Eni Koçi ka zgjedhur të kalojë ditët e nxehta në bregdetin e Ksamilit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Good morningë Have a great dayë

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

(Kosova Sot Online)