Albërie Hadërgjonajt i publikohet një përgjim, thotë fjalë të rënda për koleget këngëtare

  • G.G /
  • 09 shtator 2020 - 11:20
Albërie Hadërgjonajt i publikohet një përgjim, thotë fjalë të rënda për koleget këngëtare

Po vazhdon saga e përplasjes mes Albërie Hadërgjonajt dhe ish-kompanisë që e menaxhonte.

Këta të fundit kanë publikuar një inçizim ambiental të ditës kur Hadërgjonaj ka shkuar në zyrë, e irrituar dhe e pakënaqur për menaxhimin e saj në platformat dixhitale.

Në video, këngëtarja shfaqet e tensionuar, duke ofenduar.

 

Sqarim per publikun: Alberie Hadergjonal ka lidhur nje kontrate bashkepunimi ne vitin 2013 me Acromax Media GmbH....

Publiée par ArkivaShqip sur Mardi 8 septembre 2020

(Kosova Sot Online)