Këngëtari shqiptar zbulon papritur se është në një lidhje me foton dhe dedikimin romantik

  • G.G /
  • 10 September 2020 - 10:17
Këngëtari shqiptar zbulon papritur se është në një lidhje me foton dhe dedikimin romantik

Këngêtari i njohur, Seldi Qalliu është treguar mjaft i rezervuar për jetën e tij private kohët e fundit. Fotot paparac nga “Who” të disa javëve më parë e tregonin Seldin në plazh, krah një vajze bionde. Dhe sot në ditën e saj të lindjes, Seldi ka vendosur të pranojë publikisht se është në një lidhje.

Ai ka publikuar një foto duke u puthur me të dhe shkruan: “Edhe 100zemra ime te dua shum”. Mirëpo përveç dedikimit romantik vëmendjen e mori unaza në gishtin e vajzës bukuroshe. Nuk dihet nëse Seldi ka vendosur t’i propozojë, megjithatë mbetet për t’u parë në vazhdim.

(Kosova Sot Online)