Adelina Tahiri poston fotot me bikini dhe i vë flakën rrjetit

  • G.G /
  • 10 shtator 2020 - 15:56
Adelina Tahiri poston fotot me bikini dhe i vë flakën rrjetit

Pak ditë më parë, Adelina Tahiri postoi foto në rrjetet sociale e veshur me bikini ku ekspozoi me krenari strijat dhe rrudhat në trupin e saj.

Këngëtarja e njohur, nënë e një fëmije, u komplimentua shumë për guximin e saj, që tregoi “defektet” në trup ndërkohë që personazhe të tjerë të famshëm në Shqipëri i mbulojnë me photoshop.

Dhe tani, Adelina Tahiri ka ndezur rrjetin me fotot “e nxehta”. Ndërsa po shijon pushimet me familjen e saj në Vlorë, ajo ndau me ndjekësit momente me ndjekësit teksa reklaksohet në bregdet.

Këngëtarja pozoi e veshur me bikini, duke vënë në pah linjat elegante trupore.

Adelina Tahiri dukej mjaft seksi dhe tërheqëse në imazhet hot.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ë

A post shared by Adelina TahiriMarkov (@adelina_tahiri1) on

(Kosova Sot Online)