Remzie Osmani më në formë se kurrë sot feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 10 shtator 2020 - 19:00
Remzie Osmani më në formë se kurrë sot feston ditëlindjen

Sot në familjen e yllit  të muzikës popullore Remzie Osmani, ka festë të vërtetë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe i mbushi 49 pranvera.

Image

Këngëtarja e hiteve të shumta sot ka marrë urime të shumta nga familjarë, miq, kolegë e fansa.

Ajo është pjesë e skenës muzikore nga vitet 80'  dhe ende vazhdon të jetë  aktive në muzikë, duke mos i munguar suksesi asnjëherë.

Image

(Kosova Sot Online)