Shqipe Abazi nuk ndalon - publikon këngen e re 'Fajet kush i ka'

  • A.P /
  • 13 shtator 2020 - 11:21
Shqipe Abazi nuk ndalon - publikon këngen e re 'Fajet kush i ka'

Këngëtarja e njohur shqiptare Shqipe Abazi, ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Kënga titullohet "Fajet kush i ka", dhe vjen me një interpretim fantastik ashtu siç din vetëm Shqipe Abazi.

Kujtojmë se kjo është kënga e dytë me videoklip që këngëtarja publikon brenda këtij viti.

Për ju, për ne, për të gjithë: Shqipe Abazi me këngën e re "Fajet kush i ka"

Premierë:

(Kosova Sot Online)