Bëhuni gati: Diva e muzikës shqipe Adelina Ismaili po vjen me risi

  • A.P /
  • 11 shtator 2020 - 18:03
Bëhuni gati: Diva e muzikës shqipe Adelina Ismaili  po vjen me risi

Ky lajm është shumë i vërtetë. Diven e muzikës shqipe Adelina Ismaili shumë shpejt do ta keni mundësinë ta shihni me një projekt të ri, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

E tëra që dihet aktualisht është se projekti do jetë në televizionin më të ri në Kosovë, derisa për detaje tjera ne do t'ju informojmë më gjerësisht...

Image

Erdhi... Diçka e re, diçka ndryshe, e bukur dhe e madhe... Ishte nder dhe kënaqësi e madhe për mua. Na priftë e mbara, ka shkruar ylli i muzikës shqipe në llogarinë e saj sociale.

Ku është Adelina, aty është suksesi.

(Kosova Sot Online)