Pasi e bëri publik se është shtatzënë, Learta publikon foton me barkun e fryrë

  • G.G /
  • 14 shtator 2020 - 10:38
Pasi e bëri publik se është shtatzënë, Learta publikon foton me barkun e fryrë

Learta Jakupi po bëhet nënë për herë të dytë.

Ajo pas kthimit nga Zvicëra ka bërë publik lajmin e madh.

Se bashkur me burrin, Kushtrimin dhe djalin, Matinin, Learta ka zbuluar se ajo po bëhet nënë e një vajze.

Në video shihet momenti prekës kur Learta e kupton se po bëhet me një vajzë. Këtij lajmi i janë gëzuar edhe familjarët e saj, të cilët kanë ‘shpërthyer’ me komente urimi.

Pak orë pasi e ka dhënë këtë lajm, Learta ka publikuar edhe foton ku shfaqet me bark të fryrë.

E veshur me dimi e jelek, barku i Leartës merr gjithë vëmendjen. 

Për më tepër shikoni videon kur Learta e zbulon se foshnja në barkun e saj është vajzë…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mezi presim të takojmë! ë #20weekspregnant #genderreveal

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

(Kosova Sot Online)