Violeta Kukaj si 20 vjeçare, mahnit me këto foto

  • G.G /
  • 14 shtator 2020 - 12:20
Violeta Kukaj si 20 vjeçare, mahnit me këto foto

Violeta Kukaj është 48 vjeçe.

Por, me fotografitë e fundit të publikuar , këngëtarja ka habitur ndjekësit e saj me paraqitjen që bëri.

Në këto foto, ajo shihet që ka përdor grim e fotoshop deri në atë masë sa të dukej si një vajzë e re.

Për të është thënë se ka bërë edhe ca ndërhyrje, në eliminimin e rrudhave dhe pjesëve tjera në fytyrë, që janë një tjetër plus për këtë pamje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Faleminderit ë @tiarafashion_kh @esatcy @sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by VioleteëKukaj (@violetekukaj) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ju Falenderoj nga zemra ë @tiarafashion_kh @sellmakasumoviq @kacilleshi

A post shared by VioleteëKukaj (@violetekukaj) on

(Kosova Sot Online)