Sabri Fejzullahu i pikëlluar: Prehu në paqe zemra jem

  • G.G /
  • 15 September 2020 - 11:12
Sabri Fejzullahu i pikëlluar: Prehu në paqe zemra jem

Adem Mikullovci dhe Sabri Fejzullahu për vite me radhë ishin miq e bashkëpunëtorë.

E vdekja e aktorit e ka prekur fort këngëtarin dhe aktorin Sabri Fejzullahu.

Ky i fundit në Instagram ka hedhur një fotografi të bërë shumë vite më parë, të cilës ia la një shkrim shumë emocional.

“Adem ike kolege e mike i zemres tem.Lamtumire.Artist qe bane Histori ne teater kinematografi e Tv .Mbete tan jeten burr i fjales, stoik qe kurr nuk u dorezove.Prehu ne paqe zemra e jem” janë fjalët e tij të lëna në foto.

(Kosova Sot Online)