Gjoksin bombastik në plan të parë, Georgina Rodriguez “tërbon” me bikini

  • G.G /
  • 16 shtator 2020 - 10:11
Gjoksin bombastik në plan të parë, Georgina Rodriguez “tërbon” me bikini

Georgina Rodriguez padyshim është një nga femrat më “bombë”.

Me format e saj shpërthyese, partnerja e Cristiano Ronaldos ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Së fundmi, zeshkania seksi pozoi me të brendshme duke “tërbuar” ndjekësit.

26-vjeçarja u fotografua e ulur më karrige dhe vuri në plan të parë të gjoksin bombastik.

Duket se modelja po punon për një projekt të ri por nuk zbuloi më shumë detaje

(Kosova Sot Online)