Përrallore/ Del në shitje shtëpia 7 milionë dollarëshe e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

  • G.G /
  • 17 shtator 2020 - 13:34
Përrallore/ Del në shitje shtëpia 7 milionë dollarëshe e Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez

Jennifer Lopez dhe i fejuari i saj, Alex Rodriguez do të shesin shtëpinë e tyre luksoze në Malibu. 

Ata e blenë shtëpinë një vit më parë. 

Në rrjet po qarkullojnë pamjet e shtëpisë së tyre fantastike, e cila ndodhet përballë detit.

Shtëpia luksoze e cila është 4.400 metra katrorë, ka 5 dhoma gjumi dhe katër tualete.

(Kosova Sot Online)