Capital T tregon fizikun e formësuar në fotografinë nga plazhi

  • E.K /
  • 18 shtator 2020 - 08:15
Capital T tregon fizikun e formësuar në fotografinë nga plazhi

Capital T shfaqi fizikun muskuloz në foton nga plazhi.

Reperi Capital T është njëri prej artistëve që kujdeset shumë për fizikun, ngase vazhdimisht bën palestë.

Rezultatet e ushtrimeve të tij janë të dukshme dhe këtë gjë e tregon përmes fotografive që po i sjell në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit, Capitali u shfaq i veshur me pantallona të shkurtër dhe ishte fotografuar sapo doli nga pishina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Last days of summer ë its been a good one ë now time to get fatt ë #BISHA coming soon... ë

A post shared by Capital T (@truekapo) on

(Kosova Sot Online)