Aktorja turke martohet me biznesmenin, pamjet nga dasma luksoze me VIP-a

  • G.G /
  • 18 shtator 2020 - 09:57
Aktorja turke martohet me biznesmenin, pamjet nga dasma luksoze me VIP-a

Aktorja turke Seren Fosforoglu është kurorëzuar në martesë me partnerin e saj, biznesmenin Kaan Onal. Çifti mbajtën një ceremoni ku të ftuar ishin edhe shumë personazhe të njohur të ekranit turk dhe ku ra në sy ambienti luksoz.

Aktorja dukej shumë elegante me fustanin e bardhë, të ngushtë dhe me tyl teksa mbante në duar një buqetë me lule. Ndërsa biznesmeni Kaan Onal ishte veshur me kostumin e zi të dhëndrit. Pas ceremonisë, Seren publikoi një status ku falenderonte miqtë që ia bënë ditën edhe më të bukur.

“Një jetë e re fillon tani, me plot dashuri. Faleminderit miqve që ma bënë edhe më të bukur këtë ditë. Gjëja më e bukur në jetë është të mbledhësh njerëz. E bëra dhe këtë. Të ndash lumturinë kërkon një zemër të pastër. Jeta ime rrethohet nga njerëz me shpirt të bukur. Tani kam një person special në jetën time, që e do edhe vajzën time dhe mua si nënë. Jam falenderuese për gjërat e mira. Mirëseerdhe jeta ime e re”-shkruajti aktorja.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guënaydënë Ruëya gibiydi benim icëin duën gece. Bu sabah aldëgëm guëzel mesajlar ve dilekler, dualarla daha da mutlu basëladëm guëneë Bu oëzel guënuëmde cëok kësa suërede hazërlanamama destek veren arkadasëm stil danësëmanë @erdalguvenc basëta olmak uëzere, gelinligëimi bana oëzel dikim hazërlayan Dilara Seferogëluna ve yeni markasë @elbisemhazir ‘a , Kovid nedeniyle son anda kësëtlamalara takëlënca tekne davetimiz iptal oldugëunda gelin burada yapën diyerek bize kapësënë acëan tuëm yaz evimiz gibi bildigëimiz @balikadamlarrestaurant ‘a , kacë kez yer degëisëtirmemize ragëmen sonunda sade bir nikaha doënuësëen toëreni en guëzel sëekilde suësleyip organize eden @birandevent ve @melodiorganizasyon ‘a cëoook tesëekkuër ederim. @sartorialpr ve guëzel ekibi zaten hep yanëmdaë Arkadasëlarëm , dostlarëm, ailem, atom karëncam @gamze0.s bana harika bir gece yasëattënëzëYanëmëzda oldugëunuz icëin sizleri hicë unutmayacagëm.Bu sëartlarda hijyen ve mesafeyi de koruyarak sayenizde doërt doërtluëk oldu hersëeyë Hayat arkadasëm en cëok da sana tesëekkuër ederim. En zor zamanlarëmda këzëmla benim yanëmëzda oldugëun icëin. Yeni evimizin her koësëesindeki alën terin icëin. Sëimdi sërada tasënmak varë

A post shared by Seren Fosforogëlu Önal (@serenfosforoglu) on

(Kosova Sot Online)