Rita nuk i ndal pozat provokuese shfaqet me bluzën e tejdukshme

  • G.G /
  • 18 shtator 2020 - 17:11
Rita nuk i ndal pozat provokuese shfaqet me bluzën e tejdukshme

Rita Ora sërish ka postuar disa fotografi ku shfaqet shumë tërheqëse.

Me flokët e kapur lartë dhe grimin ekstravagant, Rita Ora sjell edhe një album tjetër të fotove ku mahnit me dukjen e saj.

Bukuroshja e cila gjithmonë është në super formë, këtë herë është fotografuar në një bluzë që i zbulon mjaft nga trupi i saj, madje materiali i tejdukshëm i zbulon edhe më shumë se që duhet.

Rita me këto poza ka treguar se ajo është në një set dhe se së shpejti po vijnë gjëra e projekte të reja nga ajo.

Këngëtarja gjatë kësaj vere nuk i ka ndalur pozat provokuese, shumica nga to në bikini duke shfaqur trupin nga pushimet që gjatë vrës Ritën e kanë gjetur gjithandej nëpër botë.

Ajo megjithëse duke pushuar, vazhdimisht ka treguar se i mungojnë shumë koncertet, performimi live dhe takimi me fansat.

Rita po shijon lidhjen e saj me regjisorin grek, Romain Gavras.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

back on set ë new things v soon  ë @ronanpark

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

(Kosova Sot Online)