Beatrix e "kallë" rrjetin fotografohet në të brendshme dhe tregon ...

  • G.G /
  • 19 shtator 2020 - 11:08
Beatrix e

Beatrix provokoi ndjekësit me fotografitë e fundit.

Beatrix Ramosaj është një prej artisteve që tash e një kohë është ‘tretur’ nga skena muzikore.

Megjithatë, këngëtarja nuk i lë fansat ta harrojnë, ngase vazhdimisht publikon fotografi të reja në rrjete sociale.

Së fundi, ajo pozoi e veshur në të brendshme të bardha, ndërsa fotografitë bardhë e zi i ndau me fansat e shumtë në Instagram.

Në këto fotografi, Beatrix fotografoi trupin nga afër, ndërsa ‘ngacmoi’ imagjinatën e ndjekësve me paraqitjen.

Edhe në imazhet në të brendshme, këngëtarja vuri në plan të parë linjat e përsosura trupore.

(Kosova Sot Online)