Si dy pika uji! Fahriye publikon foto të nënës së saj dhe habit me ngjajshmërinë

  • E.K /
  • 19 shtator 2020 - 16:43
Si dy pika uji! Fahriye publikon foto të nënës së saj dhe habit me ngjajshmërinë

Aktorja mjaft e njohur turke Fahrye Evcen, me sa duket bukurinë e ka të trashëguar.

Pas një fotoje që u publikua në ‘Magazindizigundemi’ është mjaft e qartë se aktorja bukurinë e ka marrë nga nëna e saj.

Ato ngjanë sa dy pika uji!

(Kosova Sot Online)