Mahmut Ferati publikon këngën e re 'Hajde Aga Baba'

  • A.P /
  • 20 shtator 2020 - 15:54
Mahmut Ferati publikon këngën e re 'Hajde Aga Baba'

Defenetivisht një ndër këngëtarët më aktiv dhe më produktiv të muzikës popullore shqipe, vazhdon të jetë këngëtari dhe profesori i nderuar Mahmut Ferati, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këngëtari sapo ka publikuar këngën e tij më të re "Hajde Aga Baba", e cila vjen përplot ritëm dhe premierë vetëm në "Kosova Sot Online".

(Kosova Sot Online)