'Rrethi i flamurit' ka më shumë rëndësi sa herë Mihrija pozon aty

  • A.P /
  • 18 shtator 2020 - 21:42
'Rrethi i flamurit' ka më shumë rëndësi sa herë Mihrija pozon aty

Për këngëtaren e njohur Mihrije Braha flasin këngët e saja të publikuara ndër vite, e të lauruara me çmime të ndryshme, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Megjithatë përtej këngës flet dhe looku i saj e gërshetuar me estravagancë që si përherë në çdo paraqitje të saj bie në sy.

Kësaj radhe Miki ka pozuar nga "Rrethi i flamurit" në Prishtinë aty ku edhe e menaxhon lokalin e saj.

E me glamurin e saj siç do ta quante Naimi, ajo ka shkëlqyer, duke marrë vëmendje absolute.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

(Kosova Sot Online)