Elita dhe Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë, zbulojnë gjininë e fëmijës

  • E.K /
  • 21 shtator 2020 - 08:22
Elita dhe Gjiko po bëhen prindër për herë të dytë, zbulojnë gjininë e fëmijës

Në një ambient të bukur, dekoruar me shumë shije, Elita dhe Gjiko kanë zbuluar se po bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti do të kenë një vajzë. Lajmin e publikoi vetë prezantuesja nëpërmjet një shkrimi në Instagram.

Ata janë prindër të një djali 19 muajsh.

Shumë urime!

(Kosova Sot Online)