Sa shumë i është rritur barku! Sara Hoxha ndan foton më të veçantë krah Ledrit

  • G.G /
  • 21 shtator 2020 - 09:55
Sa shumë i është rritur barku! Sara Hoxha ndan foton më të veçantë krah Ledrit

Sara Hoxha dhe Ledri Vula do të bëhen shumë shpejt prindër për herë tê parë. Ata janë në pritje të një vajze dhe janë shfaqur mjaft të emocionuar kur e kanë zbuluar gjininë e bebit. Prej asaj dite, dyshja nuk i ka ndarë momentet e ëmbla pranë njëri-tjetrit.

Ditët e fundit ata kanë vendosur t’i kalojnë në shtëpinë e Ledrit në Brezovicë, pranë natyrës dhe ajrit të pastër.

Para pak minutash Sara ka ndarë një foto krah Ledrit, ku i bie në sy barku i rrumbullakosur që i bie mjaft në sy. Kjo pa dyshim është një nga fotot më të veçanta deri tani të çiftit, i cili është kthyer në një nga më të pëlqyerit për publikun.

(Kosova Sot Online)