Nora Istrefi si yjet e Hollywood, mbi 2000 euro për një dukje me rrobat firmato

  • G.G /
  • 21 shtator 2020 - 11:26
Nora Istrefi si yjet e Hollywood, mbi 2000 euro për një dukje me rrobat firmato

Nora Istrefi sërish është shfaqur në veshje elegante dhe shumë të shtrenjtë.

Këngëtarja Nora Istrefi ka ndarë disa fotografi të reja ku sihet e rregulluar dhe e veshur në një dukje shumë elegante.

E për këtë dukje këngëtarja ka shpenzuar hiç me pak se 2000 euro, dhe atë vetëm për veshjen e saj.

Sipas faqes ‘What They Wearin’, fustani i verdhë i satenit në të cilën shihet Nora është nga kreatorja e famshme botërore, Viviene Westwood dhe kushton deri në 1300 euro.

Ndërsa sandalet e zeza të firmës Yves Saint Laurent kanë çmimin 995 euro.

Këto fotografi Nora i ka realizuar për një kampanjë reklamuese me të cilën është duke punuar kohëve të fundit.

(Kosova Sot Online)