Fotoja e fundit me rroba banje e Jennifer Lopez po mahnit fansat e saj

  • G.G /
  • 21 shtator 2020 - 11:30
Fotoja e fundit me rroba banje e Jennifer Lopez po mahnit fansat e saj

Jennifer Lopez është një nga ikonat e muzikës dhe bukurisë në të gjithë botën. Edhe pse është 51 vjeç ajo ka një trup në super formë dhe bukuria e saj nuk është vyshkur për asnjë moment.

Së fundmi, ajo ka mahnitur ndjekësit e saj në Instagram me një foto. Këngëtarja ka pozuar me bikini buzë detit dhe ajo që bie më shumë në sy është trupi perfekt.

“Ndjenja e artë e momenteve të fundit të verës”, ka shkruar këngëtarja.

Nëna e dy fëmijëve, Lopez i kushton një rëndësi të madhe trupit duke frekuentuar palestrën.

Ajo së bashku me të fejuarin Alex Rodrigues janë të pasionuar pas ushtrimeve fizike dhe nuk e lënë kurrë pas dore paraqitjen e tyre të jashtme.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vacation vibes ë #SummerNights #SummerSunset ë: @lacarba

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

(Kosova Sot Online)