Në 1-vjetorin e martesës, Blero dhe Afrona i dedikojnë këto fjalë njëri-tjetrit

  • A.P /
  • 21 shtator 2020 - 22:43
Në 1-vjetorin e martesës, Blero dhe Afrona i dedikojnë këto fjalë njëri-tjetrit

Në 1 vjetorin e martesës së tyre, Afrona dhe Blero nuk kanë hezituar të ndajnë kujtimet nga dasma dhe t’i dedikojnë njëri-tjetrit fjalët më të ndjera.

“Unë të dua pa e ditur se si, ose kur, apo nga ku. Unë të dua drejtpërdrejt, pa ndërlikime ose krenari; kështu që të dua sepse nuk di rrugë tjetër. Gëzuar përvjetotin, 1 vit të martuar. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Afrona krah postimit të fundit në llogarinë e saj.

 

Në 1 vjetorin e martesës së tyre, Afrona dhe Blero nuk kanë hezituar të ndajnë kujtimet nga dasma dhe t’i dedikojnë njëri-tjetrit fjalët më të ndjera.

“Unë të dua pa e ditur se si, ose kur, apo nga ku. Unë të dua drejtpërdrejt, pa ndërlikime ose krenari; kështu që të dua sepse nuk di rrugë tjetër. Gëzuar përvjetotin, 1 vit të martuar. Të dua përgjithmonë”, ka shkruar Afrona krah postimit të fundit në llogarinë e saj.

Edhe Blero ka ndarë disa momente të veçanta nga 1 vit më parë, krah të cilave ka shkruar: “Urime 1 vjetori i marteses ton babyLove ë Love you 2 the moon and back ë @afronadika Ti i jep kuptim jetes time gjdo dit e ma shume 


(Kosova Sot Online)