Anjeza Branka më në formë se kurrë feston ditëlindjen

  • A.P /
  • 22 shtator 2020 - 21:39
Anjeza Branka më në formë se kurrë feston ditëlindjen

Këngëtarja e dashur për publikun Anjeza Branka sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë e lumtur, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Pikërisht sot këngëtarja feston ditëlindjen, më në formë se asnjëherë dhe mbush 38 pranvera.

Në inboksin e saj këngëtarja ka pranuar shumë urime nga familjarë, miqë e fansa.

Me këtë rast dhe ne i urojmë shëndet e gjitha të mirat në jetë Anjezës.

Image
Image


(Kosova Sot Online)