Loredana gjen “paqen” me zonjën Petra

  • A.P /
  • 22 shtator 2020 - 21:04
Loredana gjen “paqen” me zonjën Petra

Loredana duket se ka gjetur paqen me zonjën Petra që e akuzonte për përvetësimin e afro 800,000 frangave.

Këtë e ka lënë të kuptohet përmes një postimi në Instagram ku shfaq videobisedë me të.

Video-biseda është realizuar me 1 shtator.

Nga buzëqeshja dhe përshëndetja në kamerë, raportet mes dy protagonisteve duken të jenë sërish shumë të mira.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

01.09.2020 ë

A post shared by Loredana (@loredana) on

(Kosova Sot Online)