Getinjo bëhet nostagjik ndanë foto të fëmijërisë: ‘Me pak sene, amo jem kon t’lumtur’

  • G.G /
  • 23 shtator 2020 - 14:14
Getinjo bëhet nostagjik ndanë foto të fëmijërisë: ‘Me pak sene, amo jem kon t’lumtur’

Getinjo me sa duket mbrëmë u bë nostalgjik. Në llogarinë e tij në Instagram, reperi ka ndarë një foto nga fëmijëria me ndjekësit.

Në foto duket Getinjo, vëllai i tij Mozik dhe nëna e tyre . “ Me pak sene, amo jem kon t’lumtur ”, ka shkruar ai poshtë fotos.

Të përqafuar dhe duke u puthur, ata duken shumë të lumtur ndërkohë që pozojnë në kohë festash.

Nuk e dimë çfarë e ‘ngacmoi’ Getinjon, ama, ai na bëri të gjithëve nostalgjikë, për kohët kur, siç tha Getinjo: ‘Me pak sene, amo jem kon t’lumtur’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me pak sene,amo jem kon t’lumtur ë #familyiseverything

A post shared by JIMMY THE PRETTYMOTHERFUCKER (@getinjo) on

(Kosova Sot Online)