Elvana dhe Tayna në bikini të njëjtë, cila më ‘bombë’?

  • E.K /
  • 24 September 2020 - 08:22
Elvana dhe Tayna në bikini të njëjtë, cila më ‘bombë’?

Elvana dhe Tayna janë shfaqur në veshje të njëjtë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Elvana Gjata, njihet për stilin e veçantë të veshjes.

Ajo madje shpenzon shuma jo të vogla të parave për rrobat, duke mos i lënë anash edhe bikinet e shtrenjta.

Elvana Gjata ka zgjedhur që së fundmi të ndajë disa foto me bikini ku shfaqet mjaft tërheqëse.

Duke u hedhur, e qeshur dhe me kapelen sportive në kokë, këngëtarja ka pozuar përballë diellit me pamjen mjaft natyrale.

Këto foto kanë sjellë një sërë komplimentash nga ndjekësit dhe miqtë e Elvanës, të cilët kanë komentuar edhe format fizike mjaft tërheqëse të saj.

Bikinit që ka veshur kushtojnë 708 euro dhe të njëjtat shihet ti ketë veshur edhe reperja e njohur shqiptare Tayna.

Reperja e njohur publikoi në Instagram dy foto nga Los Angeles, duke marrë vëmendjen e të gjithëve me linjat e saj dhe padyshim provokuese, pasi duket sikur nuk ka veshur të brendshme, por bikinit lart i ka Channel si të Elvanës

Të dyja janë shumë të dashura për publikun.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

queen tings.

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)