Juristja më s*ksi shqiptare publikon foto intime me partnerin

  • G.G /
  • 24 shtator 2020 - 10:41
Juristja më s*ksi shqiptare publikon foto intime me partnerin

Redona Koçi ka publikuar një video intime me partnerin e saj teksa udhëtonin me makinë.

Juristja seksi ndau me ndjekësit pamjet nga brenda automjetit ndërkohë që i dashuri i kishte vendosur dorën në kofshën e saj duke ia prekur dhe fërkuar.

Ajo mbante veshur një fund të gjatë të çarë, që i nxirrte zbuluar pjesën e kofshës që i prekte partneri.

Ndërkohë Redona Koçi vendosi që të mos zbulonte identitetin e tij.

Juristja është bërë e njohur për shkak të pozave të saj të nxehta në rrjetet sociale.

Herë pas here ajo ndan me ndjekësit video dhe foto ku ekspozon format e saj bombastike trupore.

(Kosova Sot Online)