“Ishte e shkëlqyer”- Sharon Stone zgjedh aktorin që e ka puthur më mirë dhe ai është legjenda e Hollywood

  • G.G /
  • 24 shtator 2020 - 10:51
“Ishte e shkëlqyer”- Sharon Stone zgjedh aktorin që e ka puthur më mirë dhe ai është legjenda e Hollywood

Sharon Stone ka puthur shumë meshkuj gjatë karrierës së saj të gjatë si aktore.

Por kush prej tyre i ka dhënë puthjen më të mirë?

Në një intervistë Sharon Stone është shprehur se puthja e saj me aktorin Robert De Niro në dramën “Casiono” të vitit 1995 ishte “mjaft e shkëlqyer”.

“Epo, Robert De Niro, e them me siguri më dha puthjen më të mirë. Bob ishte shumë larg puthësit  më të mirë”– tha 62-vjeçarja e ftuar në “Watch What Happens Live”.

Në film, Stone luajti rolin e Ginger McKenna që puthet me shefin e bashkëshortit të saj, Sam “Ace” Rothstein, që luhej nga De Niro.

Ajo fitoi nominim në Oskar në kategorinë “aktorja më e mire” rolin e saj.

Sharon Stone tha se Robert De Niro ishte aktori që ajo “admironte më shumë” dhe se kishte pritur me padurim momentin kur mund luante në të njëjtin film me të.

(Kosova Sot Online)