Albina Kelmendi&Labinot Tahiri publikojnë këngën e re 'Hallakamë'

  • A.P /
  • 24 shtator 2020 - 17:40
Albina Kelmendi&Labinot Tahiri publikojnë këngën e re 'Hallakamë'

Dy këngëtarët e njohur të estradës shqiptare Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri sapo kanë publikuar këngën e tyre më të re në duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Hallakamë" mban titullin kënga më e re e dyshes, e cila vjen me një gërshëtim dhe interpretim të paparë, dhe me realizim nga Publico.

Për ju, për ne, për të gjithë në vazhdim vjen premierë kënga "Hallakamë" nga Albina Kelmendi dhe Labinot Tahiri.

Dëgjim të këndshëm:

(Kosova Sot Online)