Tayna djeg rrjetin, pozon topless në vaskë dhe mbulon gjoksin me …

  • G.G /
  • 25 shtator 2020 - 10:39
Tayna djeg rrjetin, pozon topless në vaskë dhe mbulon gjoksin me …

Tayna i ka vënë flakën rrjetit me foto topless.

Reperja, e cila aktualisht po qëndron në Kaliforni, pozoi brenda një vaske duke vënë në pah format e saj bombastike trupore.

Ajo u siguria të mbronte modestinë duke mbuluar gjoksin me kapele.

Tayna dukej mjaft tërheqëse dhe seksi në imazhin hot, duke mos lënë vend për imagjinatën.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

giving you a bucket hat attack

A post shared by Tayna (@tayna) on

(Kosova Sot Online)