Modelja s*ksi i çudit të gjithë! Merr si kafshë shtëpiake një derr 500 kile!

  • G.G /
  • 25 September 2020 - 11:11
Modelja s*ksi i çudit të gjithë! Merr si kafshë shtëpiake një derr 500 kile!

Mund të duket normale të mbash si kafshë shtëpiake një qen apo mace, por a keni dëgjuar ndonjëherë të mbash si kafshë shtëpiake një derr?

Një hap të tillë duket se ka ndërmarrë modelja seksi Sophia Phalen, e cila është dhe e dashura e Bryson DeChambeau, një kampion golfi në “US Open”.

Me anë të një foto në Instagram, modelja konfirmoi se ka adoptuar si kafshë shtëpiake një derr me peshë mbi 500 kilogramësh.

Ajo që u vu re është se më shumë se 55,000 ndjekës komentuan në foton e publikuar dhe jepnin mendimin e tyre për emrin e kafshës më të re të Bryson.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Diet’s going well. ë

A post shared by Sophia Phalen Bertolami (@sophiaandstella) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Happy birthday to the best bacon around!!! Love you Stella bear ë

A post shared by Sophia Phalen Bertolami (@sophiaandstella) on

(Kosova Sot Online)