Mimoza Shkodra del nga vetvetja ekspozon për herë të parë gjoksin

  • G.G /
  • 25 shtator 2020 - 16:43
Mimoza Shkodra del nga vetvetja ekspozon për herë të parë gjoksin

Këngëtarja Mimoza Shkodra nuk është e përfolur vetëm për jetë ne saj artistike por edhe përsa i përket jetës private.

Gjithashtu ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto dhe video nga përditshëmria e saj.

Por ditën e djeshme siç dhe duket këngëtarja ka dalë pak nga vetvetja duke publikuar foto provokative.

Ajo shfaqet me një fustan të shkurtër ku teksa është e përkulur ekspozon si rrallëherë gjoksin e saj.

Ndërsa në video ajo ka treguar të pasmet e saja e perfekte.

Ky postim i këngëtares u pëlqye dhe u komentua shumë nga ndjekësit e saj të cilët e shihnin për herë të parë me veshje provokuese.

(Kosova Sot Online)