'A ma bon hallall' vjen nga Teuta dhe Beni

  • A.P /
  • 27 shtator 2020 - 15:39
'A ma bon hallall' vjen nga Teuta dhe Beni

Dy këngëtarë të njohur të estradës shqiptare: Teuta Selimi dhe Beni Baksi për fansat e tyre kanë publikuar një këngë duet, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"A ma bon hallall", është kënga e njohur që vjen e interpretuar shkëlqyer në frymën e Teutes dhe Benit.

Për të gjithë ata që nuk kanë pasur rastin ta dëgjojnë më parë, mos e humbisni "A ma bon hallall" vjen për ju tani...

(Kosova Sot Online)