Po rrit e vetme tre fëmijë, aktorja Arjola Demiri tregon sa po vuan: “Shtëpia rrëmujë ,2 lavatriçe për të larë dhe unë…”

  • G.G /
  • 26 shtator 2020 - 10:46
Po rrit e vetme tre fëmijë, aktorja Arjola Demiri tregon sa po vuan: “Shtëpia rrëmujë ,2 lavatriçe për të larë dhe unë…”

Aktorja bukuroshe Arjola Demiri është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të ndryshme nga përditshmëria, të cilat marrin komente të shumta nga ndjekësit.

Së fundmi, Arjola i ka bërë të gjithë të qeshin me një postim. Ajo ka publikuar në Instagram një foto, duke zbuluar njëkohësisht dhe “mendimet” e saj.

“Shtëpia rrëmujë, 2 lavatriçe për të larë, 4 kosha për të hekurosur, pjatat kapic, dhe shih sa bukur dal në foto- mendime”, ka shkruar aktorja me të qeshura.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mendimeë

A post shared by ë ë (@arjolademiri) on

(Kosova Sot Online)