Me veshje tradicionale, Adelina Ismaili po duket nusja më e bukur që keni parë

  • G.G /
  • 26 shtator 2020 - 11:13
Me veshje tradicionale, Adelina Ismaili po duket nusja më e bukur që keni parë

Diva e muzikës Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë.

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në pamjet e fundit ajo është shfaqur me veshje tradicionale dhe po duket tejet bukur.

(Kosova Sot Online)