Luana Vjollca shkëlqen me të kuqe, por fustani i saj ka vlerën marramendëse

  • G.G /
  • 26 shtator 2020 - 16:28
Luana Vjollca shkëlqen me të kuqe, por fustani i saj ka vlerën marramendëse

Luana Vjollca është një nga moderatorët më të dashura për publikun. 

Moderatoren jemi mësuar ta shohim shpesh të kuruar në lookun e saj.

Në emisionin e parë për këtë sezon, që do të jetë sot, Luana ka zgjedhur që të veshë një fustan në ngjyrë të kuqe, nga ”alexandermcqueen”, i cili kushton jo pak por 5.490 euro. 

Siç shihet dhe në foton e mëposhtme, e kuqja mund të themi padyshim që është ngjyra e Luanës, dhe veshja i nxjerr më së miri në pah hiret e saj.

(Kosova Sot Online)