Xhemi dhe Alketa fotografohen të veshura njësoj, po si thoni kush duket më bukur nga ato

  • A.P /
  • 27 shtator 2020 - 11:08
Xhemi dhe Alketa fotografohen të veshura njësoj, po si thoni kush duket më bukur nga ato

Dy moderatoret e njohura Xhemi Shehu dhe Alketa Vejsiu kane bere xi ng me njera-tjetren pas debatit te bujshem qe u komentua ne media.

Nuk kane munguar asnjehere rastet kur personzhet e njohura jane kombinuar njesoj apo dhe kane bere ‘xing’ me te njejten veshje.

Ne nje nga daljet e saj te spektaklit ‘’Portokalli” moderatorja e njohur Xhemi Shehu u shfaq e veshur me nje kostum pantallona te shkurtra dhe nje xhakete ne ngjyren roze.

Gjithashtu me te njejtin kostum u shfaq edhe Alketa Vejsiu, i njejti model dhe ngjyre. Ajo ngjante fiks si nje vajze e vogel per tek “Piter Pani”

Te dyja moderatoret kane shkelqyer ne ekran dhe jane dukur shume bukur.

Image
Image

(Kosova Sot Online)